تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام به قهرمان وزنه‌برداری

کد خبر: 856 تاریخ انتشار: 1397/8/19
خداوند سبحان را شاکریم که بار دیگر و آن هم در مسابقات وزنه‌برداری جهانی و به‌رغم مصدومیت شدید با توسل به ائمه اطهار و کسب مدال طلا، دل میلیون‌ها ایرانی را شاد کردید.
image

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایلام، محمد میرزایی‌حیدری در پیام خود خطاب به علی هاشمی قهرمان وزنه‌برداری جهان و دانشجوی رشته حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام آورده است: خداوند سبحان را شاکریم که بار دیگر و آن هم در مسابقات وزنه‌برداری جهانی و به‌رغم مصدومیت شدید با توسل به ائمه اطهار و کسب مدال طلا، دل میلیون‌ها ایرانی را شاد کردید.

 در ادامه این پیام آمده است: به اهتزار درآمدن پرچم جمهوری اسلامی در مسابقات جهانی با تلاش و  پشتکار جناب‌عالی، مایه مباهات دانشگاه آزاد اسلامی، ایلام و ایران عزیز شد. این‌جانب به نمایندگی از هیأت رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ایلام این افتخارآفرینی را به خانواده محترم جناب‌عالی و عموم مردم ایران اسلامی  تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم همچنان با درخشش در عرصه‌های جهانی برای ایران اسلامی افتخارآفرینی کنید.

به گزارش آنا، روز گذشته و در هشتمین روز از رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان ۲۰۱۸ جهان به میزبانی عشق‌آباد ترکمنستان، از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران رقابت گروه A دسته ۱۰۲ کیلوگرم علی هاشمی و رضا بیرالوند به روی تخته رفتند.

هاشمی ملی‌پوش ۲۷ساله وزنه‌برداری کشورمان که اهل ایلام و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی است برای سومین بار در رقابت‌های قهرمانی جهان حاضر شد و در دومین حرکت یک‌ضرب وزنه ۱۷۷ کیلوگرم را مهار کرد و در سومین حرکت یک‌ضرب وزنه ۱۷۹ کیلوگرم را بالای سر برد.

وی در نخستین حرکت دوضرب وزنه  ۲۱۱ کیلوگرم را بالای سر برد و در دومین حرکت دوضرب وزنه  ۲۱۷ کیلوگرم را مهار کرد؛ اما در حرکت سوم موفق به مهار وزنه ۲۲۱ کیلوگرم نشد.

در نهایت علی هاشمی با کسب مدال نقره یک‌ضرب و برنز دوضرب، مدال طلای مجموع رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جهان را کسب کرد.

برچسب‌ها : دانشگاه آزاد اسلامی - علی هاشمی - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 2637    ديروز: 3209    اين ماه: 64567    تاکنون : 2659862