خبر ویژه

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی::

رفع دغدغه اشتغال فارغ‌التحصیلان از برنامه‌های مهم دانشگاه آزاد اسلامی است

کد خبر: 795 تاریخ انتشار: 1397/6/3
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه بازدید از کلاس‌های طرح معرفت رضوی، عملی‌کردن علم و تحصیل فارغ‌التحصیلان و توجه به اقتصاد دانش‌بنیان را از برنامه‌های کلی دانشگاه در آینده دانست و رفع دغدغه اشتغال فارغ‌التحصیلان را جزء برنامه‌های پیش روی دانشگاه برشمرد.
image
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه بازدید از کلاس‌های طرح معرفت رضوی، عملی‌کردن علم و تحصیل فارغ‌التحصیلان و توجه به اقتصاد دانش‌بنیان را از برنامه‌های کلی دانشگاه در آینده دانست و رفع دغدغه اشتغال فارغ‌التحصیلان را جزء برنامه‌های پیش روی دانشگاه برشمرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور از نزدیک با مسئولان و دانشجویان شرکت‌کننده در طرح معرفت رضوی دیدار و گفتگو کرد و با حضور در مزار شهدا، به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام کرد.

طهرانچی از کلاس‌های طرح معرفت رضوی بازدید و دقایقی با دانشجویان گفتگو کرد و از محتوای کلاس‌ها و امکانات تخصیص شده مطلع شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی سپس در جلسه ویژه‌ای در تالار عطار واحد نیشابور که امام جمعه، فرماندار، فرماندهی تیپ ۲۱ امام رضا، مدیرکل امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد، رئیس واحد مشهد و نیشابور، معاون فرهنگی و دانشجویی واحد مشهد، مسئولان واحد نیشابور و همه دانشجویان شرکت‌کننده در طرح معرفت رضوی حضور داشتند، حاضر شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم اظهار کرد: «با تاسی از منویات مقام معظم رهبری همگی باید تلاش کنیم تا به تمدن نوین اسلامی در همه زمینه‌ها دست یابیم تا غرب و دشمنان نتوانند از طریق وابسته‌‌کردن به کشور و ملت ما ضربه بزنند.»

طهرانچی افزود: «این دستیابی فقط در سایه اعتقاد به خداوند بزرگ و ائمه اطهار و ارتقای شناخت و معرفت از راه و روش و سلوک ائمه امکان‌پذیر خواهد بود.»

وی حضور در این نوع اردوها را فرصت مغتنمی برای دانشجویان دانست که منجر به ارتقای سطح علمی و فرهنگی آنان خواهد شد.

طهرانچی عملی‌کردن علم و تحصیل فارغ‌التحصیلان و توجه به اقتصاد دانش‌بنیان را از برنامه‌های کلی دانشگاه در آینده دانست و رفع دغدغه اشتغال فارغ‌التحصیلان را جزء برنامه‌های پیش روی دانشگاه برشمرد.

وی توجه بیشتر به مسائل فرهنگی دانشگاه را از سایر برنامه‌های آتی عنوان کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه نظرات و دیدگاه‌های دانشجویان را شنیده و به همه خواسته‌های آنان که اکثرا درخواست دیدار با مقام معظم رهبری، توجه بیشتر به مسائل علمی و فرهنگی استادان، جلوگیری از ورود خائنان به انقلاب و حامیان فتنه به دانشگاه و نیز توجه بیش از پیش به درخواست‌های صنفی دانشجویان را داشتند، پاسخ داد.

در این مراسم جعفر سعیدی رئیس واحد نیشابور هم گزارشی از وضعیت این واحد ارائه کرد.

رضا نصیری مدیرکل امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نیز گزارش کاملی از اردوهای دانشجویی و بویژه طرح معرفت رضوی ارائه داد.

نصیری هدف از این طرح را معرفت‌افزایی و ارتقای سطح معرفت و شناخت مسائل دینی و فرهنگی دانشجویان بویژه انس و الفت و شناخت بیشتر مقام و منزلت حضرت امام رضا (ع) برشمرد.

برچسب‌ها : دانشگاه آزاد اسلامی - دکتر طهرانچی - سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 313    ديروز: 1477    اين ماه: 5767    تاکنون : 2102090