دکتر ولایتی از ملت ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

کد خبر: 777 تاریخ انتشار: 1397/3/18
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر ولایتی متن پیام به این شرح است:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر ولایتی متن پیام به این شرح است:
"بسم الله الرحمن الرحیم
روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان یادآور روزی بزرگ و مهم در تاریخ مظلومیت فلسطین است که به ابتکار معمارکبیر انقلاب اسلامی بنیان گذاشته شد و همه آزادگان و آزادیخواهان جهان را فرامی خواند تا ندای مظلومیت آنان را یک صدا فریاد نمایند.
رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا و برخی کشورهای منطقه همه گونه جرم، جنایت و ستم را در برابر دیدگان مدعیان به اصطلاح حقوق بشری انجام می دهند، هر چند که ایستادگی محور مقاومت و مردم ستم دیده فلسطین و غزه، بیت المقدس و قدس شریف را از چنگال آنان رهایی خواهد بخشید و وعده الهی در آزادی قدس شریف محقق خواهد شد.
این روز بزرگ با تدبیر امام(ره) و به تعبیر مقام معظم رهبری(ره) به عنوان نماد بزرگ وحدت امت اسلام در برابر ظالمان و جنایتکاران صهیونیستی است و همچون خاری تا دستیابی به حقوق حقه ملت مظلوم فلسطین در چشم دشمنان اسلام که خواهان نابودی اسلام و مسلمانان هستند باقی خواهد ماند.
روز قدس امسال نیز ملت بزرگ ایران با حضور پرشکوه خود، حمایت خود را از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین به نمایش خواهند گذارد و اینجانب ضمن دعوت از همه امت شریف ایران اسلامی و آزادگان جهان برای حضور در این صحنه مهم و تاثیرگذار، امیدوارم هر چه زودتر شاهد آزادی و رهایی قدس شریف باشیم ان شاء الله
علی اکبر ولایتی
رئیس هیئت امناء و موسس دانشگاه آزاد اسلامی"

image
برچسب‌ها : دانشگاه آزاد اسلامی - دکتر ولایتی - روز قدس

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 2389    ديروز: 1933    اين ماه: 32417    تاکنون : 2395114