رئیس اداره بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام منصوب شد

کد خبر: 740 تاریخ انتشار: 1397/1/26
محمد عبداله خانی رئیس مرکز نظارت، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی همایون امیدی را به سمت رئیس اداره بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام منصوب کرد.
image

محمد عبداله خانی رئیس مرکز نظارت، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی همایون امیدی را به سمت رئیس اداره بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در متن این حکم آمده است:

جناب آقای همایون امیدی

سلام علیکم

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جناب عالی در امور دانشگاه، به سمت رئیس اداره بازرسی استان ایلام منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال، حفظ بیطرفی، صداقت، اخلاق مداری و ضابطه گرایی در اجرای شرح وظایف این مرکز و ضمن نظارت بر حسن جریان امور، در مدت همکاری ضمن هماهنگی لازم با مرکز، همچنین اخذ مجوزهای لازم از مرکز قبل از هرگونه اقدام با ارزشیابی عملکرد مسئولان از جهت انطباق با مقررات به منظور پیشگیری از تخلفات احتمالی، پاسخگویی و رسیدگی به موقع به شکایات در جهت احقاق حقوق شاکیان اهتمام نموده، با انجام مأموریت های لازم جهت سرکشی از بخش ها یا واحدهای دانشگاهی به صورت موردی یا همراهی با گروه های اعزامی از سوی این مرکز، نسبت به ارائه گزارش های تحلیلی و شفاف درباره نقاط قوت و ضعف اقدام و با انعکاس سریع موارد ضروری، شامل نظرات، انتقادها و پیشنهادهای سازنده، موجبات افزایش سلامت اداری و مالی و گسترش هماهنگی و همگرایی درمجموعه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی را فراهم آورید.

بدیهی است داشتن استقلال عمل، نگاه اصلاحی به امور، تطابق عملکردها با استانداردهای دانشگاه، ارائه گزارشات تحلیلی مستند، امانتداری پرونده ها و سوابق در اختیار، داشتن چک لیستهای ارزیابی و کنترل، حضور به موقع و مؤثر در واحدها و مراکز تابعه استان، حفظ منافع دانشگاه، تسلط بر ضوابط و مقررات و ... از مهمترین ملاکهای مورد تأکید می باشد.

محمد عبداله خانی

رئیس مرکز نظارت، بازرسی و رسیدگی به شکایات

 

برچسب‌ها : اداره بازرسی - همایون امیدی - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 400    ديروز: 1945    اين ماه: 400    تاکنون : 2662481