دومین محموله کمک‌های اهدای دانشگاه آزاد اسلامی ایلام به ارزش 500 میلیون ریال به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شد

کد خبر: 562 تاریخ انتشار: 1396/8/27
این محموله شامل، وسایل گرمایشی از بخاری گازسوز گرفته تا بخاری نفت‌سوز، پتو ، پک‌های بهداشتی ، چادر و ... است که بر اساس نیازسنجی میدانی در منطقه زلزله زده تهیه و جمع آوری و ارسال‌شده است.
image

دومین محموله کمک‌های اهدایی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام به ارزش تقریبی 500 میلیون ریال به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ارسال شد.

رئیس انجمن خانه سبز دانشگاه آزاد اسلامی ایلام و مسئول راه‌اندازی کمپین «تنها نیستی هم‌وطن» ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد: این محوله با 15 دستگاه وسیله نقلیه شامل کامیونت ، وانت نیسان ، تویوتا،  وانت‌بار و... امروز با حضور و هدایت اساتید و کارکنان واحد ایلام راهی مناطق زلزله‌زده شده است.

محمدرضا جعفریان بیان کرد: این محموله شامل، وسایل گرمایشی از بخاری گازسوز گرفته تا بخاری نفت‌سوز، پتو ، پک‌های بهداشتی ، چادر و ... است که بر اساس نیازسنجی میدانی در منطقه زلزله زده تهیه و جمع آوری و ارسال‌شده است.

عضو هیات علمی واحد ایلام بیان کرد : کمک‌های اهدایی اساتید ، کارکنان و حتی دانشجویان کم‌نظیر است و علاوه بر آن‌ها مردم و فعالان اجتماعی استان نیز در این امر خیر و خداپسندانه همراه و کمک‌کار انجمن خانه سبز دانشگاه آزاد اسلامی در جمع‌آوری این اقلام بود است.

وی گفت: دومین محوله کمک‌های جمع‌آوری‌شده به کوتاه‌ترین زمان ممکن و طی دو روز جمع آوری شده است و این روند تا عادی شدن شرایط منطقه زلزله‌زده ادامه دارد.

انجمن  خانه سبز دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام یک انجمن زیست‌محیطی است که در امور خیریه و در حوادث و بلایای طبیعی استان نقش‌آفرینی می‌کند و به دنبال زلزله اخیر استان کرمانشاه این انجمن با راه اندازی کمپینی تحت عنوان «تنها نیستی هموطن» اقدام به جمع آوری کمک های اهدایی و ارسال آن به مناطق زلزله زده می نماید.

image
image
image
image
برچسب‌ها : استان ایلام - انجمن خانه سبز دانشگاه - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1996    ديروز: 2465    اين ماه: 17088    تاکنون : 2679169