رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام::

دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام با چهار ایستگاه صلواتی ، پارکینگ و اسکان موقت آماده خدمت‌رسانی به زوار اربعین

کد خبر: 549 تاریخ انتشار: 1396/8/13
ایستگاه صلواتی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در شهر مهران با محوریت بسیج دانشجویی و مرکز آموزشی مهران ، ایستگاه صلواتی شهر ایلام با محوریت تشکل‌های دانشجویی ، پایگاه مقاومت اداری و ایستگاه صلواتی مرکز شیروان چرداول در شهر سرابله با محوریت مرکز آموزشی این شهر در حال پذیرایی از زوار امام حسین هستند.
image

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ایلام همانند سال‌های گذشته به‌عنوان یکی از دستگاه‌های تأثیرگذاری در خدمت‌رسانی و خدمتگزاری به زوار امام حسین (ع) و علی‌الخصوص خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی در قاب چهار  ایستگاه صلواتی ( موکب) در شهرهای ایلام ، مهران و سرابله ،  پارگینگ در شهر مهران و ایلام و اسکان موقت پای‌کار است.

به گزارش روابط عمومی واحد ایلام ، شهریار عباسی در جلسه هماهنگی ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام تصریح کرد: اربعین آبروی استان ایلام است و باید همه تلاش کنیم استان ایلام سربلند در خدمت‌رسانی به زوار امام حسین بیرون بیاید.

وی گفت: همانند سال‌های گذشته ایستگاه‌های صلواتی دانشگاه آزاد اسلامی در شهر ایلام و مهران با محوریت دانشجویان و کمک کارکنان و اعضای هیات علمی فعالیت می‌نماید.

وی بیان کرد: ایستگاه صلواتی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در شهر مهران با محوریت بسیج دانشجویی و مرکز آموزشی مهران ،  ایستگاه صلواتی شهر ایلام با محوریت تشکل‌های دانشجویی ، پایگاه مقاومت اداری و ایستگاه صلواتی مرکز شیروان چرداول در شهر سرابله با محوریت مرکز آموزشی این شهر در حال پذیرایی از زوار امام حسین هستند.

 

از ظرفیت اربعین در راستای وظایف محوله در دانشگاه استفاده کنیم

مسئول دفتر نهاد‌ رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت: اربعین صرف حضور در راهپیمایی نیست بلکه باید از این ظرفیت در راستای مسئولیت‌هایی که در دانشگاه آزاد اسلامی داریم حرکت  و فعالیت کنیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی همتی تصریح کرد: اجتماع بزرگ اربعین یکی از بزرگ‌ترین راهپیمایی‌ها و تجمع‌های بشر در طول تاریخ است و امروز مراسم اربعین جهانی شده است و این ظرفیت از ویژگی‌های مکتب تشیع است.

وی گفت: اجتماع اربعین زمانی مختص به مردم عراق بود و امروز ما شاهدیم همه شیعیان جهان، اهل تسنن، مسیحی ، یهودی و ... در این مراسم جهانی شرکت می‌کنند.

وی بیان کرد: در کنار حضور در ایستگاه‌های صلواتی و خدمت‌رسانی به زوار باید به وظیفه خودمان به‌عنوان دانشگاه آزاد اسلامی که همانا گره‌گشایی از مشکلات اجتماعی ، فرهنگی ، علمی و ... مردم است عمل کنیم.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان ایلام تصریح کرد : باید در کنار ایستگاه‌های صلواتی غرفه هایی برای پاسخ‌گویی به شبهات دینی ، سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی ، علمی و... زوار دایر کنیم.

تشکیل کمیته‌های سیزده‌گانه :

در این جلسه کمیته‌های سیزده‌گانه برای هماهنگی و ارائه خدمت بهتر و بیشتر به زوار تشکیل شد: کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات، کمیته فرهنگی،کمیته حراست، کمیته بانوان، کمیته پشتیبانی، کمیته امور اساتید، کمیته کارکنان، کمیته دانشجویی ، کمیته تشکل‌ها و کانون‌ها ، کمیته ایثارگران، کمیته فضای مجازی، کمیته نذورات و کمک‌های مردمی.

بازدید سردار حسینی فرمانده سپاه پاسداران استان ایلام از ایستگاه صلواتی واحد ایلام

فرمانده سپاس پاسداران استان ایلام با حضور در محل برپایی ایستگاه های صلواتی شهرایلام از غرفه واحد ایلام بازدید کرد. در این بازدید که رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز حضور داشت بر خدمت رسانی بهتر و بیشتر به زوار اربعین تاکید شد.

بازدید شهردار ایلام از  ایستگاه صلواتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام

همچنین مهندس طالب صادقیان شهردار ایلام نیز با حضور در ایستگاه صلواتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام از تلاش های این دانشگاه و علی الخصوص دانشجویان این دانشگاه در راستای خدمت دهی به زوار تقدیر کرد.

 

 

 

image
image
image
image
image
image
برچسب‌ها : اربعین - امام حسین - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 2566    ديروز: 3209    اين ماه: 64496    تاکنون : 2659791