جشن غنچه ها در دبستان سما واحد ایلام:

زنگ آغاز سال تحصلی جدید شهرستان ایلام در دبستان سما نواخته شد

کد خبر: 523 تاریخ انتشار: 1396/6/29
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ایلام با اشاره به مهم بودن مسائل اعتقادی و عبادی دانش آموزان گفت: از شش ساحت تعریف شده برای امر تعلیم و تربیت ساحت اعتقادی ، عبادی و اخلاقی مهمترین ساحت است و تربیت انسانی های بر این مبنا اولویت نظام تعلیم و تربیت است و ساحت فن آوری و علمی در مراحل بعدی قرار دارد.
image

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ایلام با اشاره به مهم بودن مسائل اعتقادی و عبادی دانش آموزان گفت:  از شش  ساحت تعریف شده برای امر تعلیم و تربیت ساحت اعتقادی ، عبادی و اخلاقی مهمترین ساحت است و تربیت  انسانی های بر این مبنا اولویت نظام تعلیم و تربیت است و ساحت فن آوری و علمی در مراحل بعدی قرار دارد.

دکتر جاسم ولدبیگی در آیین جشن غنچه های آموزش و پرورش شهرستان ایلام که به میزبانی دبستان دخترانه سما واحد ایلام برگزار شد اضافه کرد: فضای مجازی علیرغم مزیت های که دارد متاسفانه معایب بسیاری هم دارد  که می توان به تحت تاثیر قرار گرفتن رابطه اولیای دانش آموزان و فرزندانشان اشاره کرد که می طلبد اولیای دانش آموزان با فرزندان خود رابطه چشمی و کلامی بیشتری و ادامه داری برقرار کنند .

وی گفت : نبایستی والدین فرزندان فقط به دنبال وضعت تحصیلی و نمرات دانش آموزان باشند بلکه در شرایط کنونی باید تمام مسائل و مشکلات دانش آموزان  و حتی مسائل اعتقادی و اخلاقی که در مدارس به آنها آموزش داده می شود به صورت همزمان توسط والدین رصد شوند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان ایلام تصریح کرد: والدین بایستی در طول شبانه روز به صورت کلامی و چشمی با فرزندان خود مواجه و با آنها ارتباط برقرار کنند  و مهارت های  زندگی که در مدارس به آنها آموزش داده می شود پیگیری نمایند.

وی  گفت: همزمان با سراسر کشور آییین "جوانه ها برای ورودی های پایه هفتم ، آیین شکوفه ها برای ورودی های پایه اول ابتدایی و آیین غنچه ها برای ورودی های پیش دبستانی برگزار می شود.

ولدبیگی تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید 1700 کلاس درس با جمعیت بیش از 40 هزار دانش آموز در شهرسان ایلام دایر  می شود.

در این آیین زنگ آغاز سال تحصیلی جدید توسط دکتر شهریار عباسی رئیس دانشگاه  آزاد اسلامی استان ایلام به صدا درآمد.

image
image
image
image
image
برچسب‌ها : آموزش و پرورش - دبستان سما - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 408    ديروز: 1945    اين ماه: 408    تاکنون : 2662489