همبستگی و همدلی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی مثال زدنی است

کد خبر: 504 تاریخ انتشار: 1396/5/29
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگوی تلفنی با مادر ساشا آقاجانی پور یکی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تبریک آزادی فرزندش، همبستگی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی را ستود.
image

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگوی تلفنی با مادر ساشا آقاجانی پور یکی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تبریک آزادی فرزندش، همبستگی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی را ستود.
دکتر فرهاد رهبر طی تماس تلفنی با مادر ساشا آقاجانی پور زندانی محکوم به اعدام ضمن تبریک به وی همدلی و همبستگی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی را مثال زدنی توصیف کرد و افزود: این همبستگی علاوه بر اینکه اقتدار خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی در گره گشایی از مشکلات اعضای این خانواده را نشان داد، ثابت کرد این خانواده بزرگ در پیشبرد اهداف مهم دانشگاه مصمم و جدی است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه امروز برای همه ما افتخار است که در چنین خانواده همدل و همزبانی کار و فعالیت می کنیم، اضافه کرد: برای ساشا از صمیم قلب آرزوی توفیقات روز افزون در این زندگی دوباره می نمایم.
دکتر فرهاد رهبر در این مکالمه تلفنی از خانواده خانم محمدی دعوت کرد به همراه ساشا در اولین سفر خود مهمان دانشگاه در مشهد مقدس باشند تا انشالله این سفر روحانی مشقت های سالهای گذشته را بزداید.
دکتر رهبر همچنین ضمن طلب مغفرت برای فرد مقتول افزود: انشالله روح مقتول مرحوم نیز شاد باشد و از خانواده شریف ایشان به خاطر اعلام رضایت تشکر می نماییم.
وی همچنین در پاسخ به درخواست بازگشت به کار خانم صغری محمدی که برای تامین هزینه های جلب رضایت مجبور به باز خرید خود از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان شده است قول هرگونه مساعدت را داد.
خانم محمدی مادر ساشا نیز در این گفتگوی تلفنی ضمن تقدیر و تشکر از دکتر رهبر گفت: امیدواریم هر چه زودتر توفیق دیدار با حضرت عالی را پیدا کنیم.
گفتنی است ساشا آقاجانی پور فرزند خانم صغری محمدی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان که در سن ۱۷ سالگی مرتکب قتل شده بود در آستانه اجرای حکم اعدام در ۲۹ سالگی طی گلریزانی که توسط همکاران دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور در شبکه های اجتماعی صورت گرفت از خانواده مقتول جلب رضایت صورت گرفت. در این گلریزان طی کمتر از چند روز مبلغ ۴ میلیارد ریال به همراه مبلغی که خانواده مهیا کرده بودند جمع آوری شد.

متن پیام دکتر فرهاد رهبر به خانواده محمدی:

سرکار خانم محمدی همکار محترم دانشگاه آراد اسلامی
سلام
این همدلی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی بایکی از همکارانشان نشان از بزرگی و عزت نفس و جوانمردی تک تک اعضای این خانواده است وحرکتی بسیار افتخار آفرین و قابل تقدیر است و نمایش نمادین اتحاد که حاصلش تبلور اقتدارجمعی برای تمای مشکلات محسوب میگردد
به شماهم تبریک عرض میکنم از جهت اینکه اثبات کرده‌اید، جزء این جمع متحد هستید. ان‌شاالله همواره همه عزیزان با محبت و همدلی،استوار و یکپارچه دست دردست هم برای اعتلای دانشگاه ازاد اسلامی تلاش مضاعف خواهند داشت.

دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

برچسب‌ها : دانشگاه زاد اسلامی - دکتر فرهاد رهبر - ساشا آقاجان پور

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 236    ديروز: 1287    اين ماه: 47923    تاکنون : 1315888