بازدید اعضای کمیسیون دانشجویی استان از واحد ایلام

کد خبر: 394 تاریخ انتشار: 1395/10/29
کمیسیون دانشجویی استان ایلام در راستای پیگیری مصوبات این کمیسیون در مورد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام از این واحد دانشگاهی بازدید کردند.
image

در این بازدید که به ریاست حسین کلانتری معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام و رئیس کمیسیون دانشجویی صورت گرفت ، دکتر شهریار عباسی رئیس واحد ایلام ضمن ارائه گزارشی از وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام خواستار حل مشکلات دانشگاه در زمینه سرویس های ایاب و ذهاب عمومی، پل عابر پیاده ، ترافیک و ... شد و گفت : دانشگاه آزاد اسلامی بدون تحمیل کمترین هزینه ای برای دولت اقدام به فراهم کردن امکانات تحصیلی در دورترین و محروم ترین نقاط کشور کرده است و انتظار می رود مسئولان استانی همانند گذشته در تسهیل امور این دانشگاه همکاری نمایند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام و رئیس کمیسیون دانشجویی و سایر اعضای این کمیسیون هم  با اشاره به خدمات دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های استان ایلام خواستار تصریح در حل مشکلات مطرح شده توسط  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام شدند .

حسین کلانتری گفت: شهرداری ایلام و دیگر نهادهای ذیربط باید در اسرع وقت مشکلات مطرح شده را حل نمایند و اگر لازم باشد برای تامین هزینه های موارد مطرح شده استانداری ایلام نیز کمک می کند.

image
image
برچسب‌ها : کلانتری - کمیسیون دانشجویی - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 2634    ديروز: 3209    اين ماه: 64564    تاکنون : 2659859