بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام:

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام

کد خبر: 1292 تاریخ انتشار: 1399/8/7
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در محکومیت اهانت رئیس جمهور فرانسه به ساحت نورانی پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه وآله وسلم)
image

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در محکومیت اهانت رئیس جمهور فرانسه به ساحت نورانی پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه وآله وسلم)

 و ما ارسلناک الا رحمة للعالمین
 

اسلام ، دین انسانیت ، آزادی برابری، برادری ، رحمت و مودت است . ارمغان این دین مبین برای مردم جهان، اعم از مسلمان و غیرمسلمان ،همواره صلح و دوستی و امنیت بوده است .
اما دشمنان خشن و جنگ طلب آن ، که بویی از انسانیت و آزادی نبرده‌اند و سابقه جنگهای صلیبی و سایر جنگ های ضد بشری را با خود به همراه دارند به دنبال آن هستند، تا جلوه های این دین رحمانی و نورانی و پیامبر عظیم الشأن آنرا به گمان باطل خود خاموش سازند ؛ اما زهی خیال باطل !
اسلام ستیزی و هتاکی به مقدسات اسلامی از ویژگی‌های بارز نظام استکبار و نظام سلطه و دولتمردان آن است .  که مواضع هتاکانه رئیس‌جمهور نابخرد فرانسه در اهانت به مقدسات اسلامی به ویژه ساحت مقدس نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی( ص)  از آن جمله است .
 این موضوع فضای نفرت را پراکند و قلوب میلیون‌ها مسلمان و انسان‌های آزاده را آزرده و جریحه دار نمود . البته این امر نشان از سقوط و فروپاشی غرب و مدعیان دروغین تمدن و آزادی‌خواهی است .
اهانت به ساحت پیامبر اکرم (ص) در راستای پروژه اسلام هراسی و ارائه چهره ای غیر واقعی و مشوش از این دین مبین ، توسط سردمداران غربی طراحی و اجرا شده است .
جسارت به ساحت قدسی رسول مکرم اسلام ، توهین به بالاترین مقدسات مسلمانان و اهانت به میلیون‌ها مسلمان شریف و آزاده است . بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در آستانه هفته وحدت و میلاد پیامبر اعظم (ص) و امام صادق(ع)  ضمن عرض تبریک به همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان ، وفاداری و عشق خود را به ساحت قدسی رسول گرامی اسلام صلی الله علیه وآله وسلم ؛  و انزجار و نفرت خود را از رفتار زشت رئیس‌جمهور نادان فرانسه اعلام نموده و خواستار عذرخواهی دولت فرانسه از میلیونها و مسلمان آزاده می باشد . همچنین از تمام دولت‌ها و ملت‌های اسلامی و مجامع حقوق بشری می خواهیم تا با محکومیت این اقدام  ضد دینی و ضد بشری ، مانع از تکرار اینگونه حرکت‌ها شوند .

 بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام

image
برچسب‌ها : بسیج - بسیج اساتید - بیانیه

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1529    ديروز: 2089    اين ماه: 8129    تاکنون : 2731756