دکتر ولایتی درگذشت مهندس شیخ الاسلام را تسلیت گفت

کد خبر: 1166 تاریخ انتشار: 1398/12/17
دکتر ولایتی در پیامی درگذشت مهندس شیخ الاسلام معاون امور بین الملل و دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه آزاد اسلامی را تسلیت گفت.
image
دکتر ولایتی در پیامی درگذشت مهندس شیخ الاسلام معاون امور بین الملل و دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه آزاد اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل و رئیس هیئت امنا و موسس دانشگاه آزاد اسلامی، در پیامی درگذشت مهندس شیخ الاسلام معاون امور بین الملل و دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی و از دیپلمات های برجسته کشورمان را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت جناب آقای مهندس حسین شیخ الاسلام که سالیان بسیار زیادی در عرصه های مختلف و از جمله در حوزه سیاست خارجی فعالیت داشته و دارای شخصیتی انقلابی، مردمی، متواضع، همراه نظام، انقلاب و رهبری بوده اند موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

مهندس حسین شیخ الاسلام به عنوان یکی از دیپلمات های برجسته کشورمان همواره در مسئولیت های مختلف از جمله معاونت عربی و آفریقای وزارت امور خارجه در دوران تصدی اینجانب ، سفارت ایران در سوریه، نمایندگی مجلس شورای اسلامی، مشاورت وزیر امورخارجه، معاون بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی و ... نقش ارزشمند و محوری را در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب ایفاء نمودند و خدمات مهمی را به کشور عرضه کردند که همواره نام و یاد ایشان به نیکی در اذهان باقی خواهد ماند.

توفیق همکاری نزدیک از دوران وزارت امور خارجه تاکنون با مهندس شیخ الاسلام برای اینجانب وجود داشته است که شخصیتی ارزشمند، با اخلاق، متعهد، متخصص و با اخلاص بود.

اینجانب این ضایعه و مصیبت را به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، همکاران و دوستان سابق ایشان در وزارت اموز خارجه و تمامی علاقه مندان این شخصیت بزرگوار و ارزشی و خانواده‌ معزز آن مرحوم تسلیت عرض نموده ، از خداوند رحمان، تعالی درجات و رحمت و غفران الهی را برای وی و صبر و اجر برای بازماندگان مسئلت می کنم.

علی اکبر ولایتی

برچسب‌ها : دانشگاه آزاد اسلامی - دکتر ولایتی - شیخ الاسلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1485    ديروز: 4160    اين ماه: 22928    تاکنون : 2871908