دانشجویان و استادان در خط مقدم جنگ نرم و جبهه فرهنگی انقلاب قرار دارند

کد خبر: 1149 تاریخ انتشار: 1398/11/20
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: دانشجویان و اساتید افسران و فرمانده های تاثیرگذار جبهه فرهنگی انقلاب و جنگ نرم هستند.
image

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: دانشجویان و اساتید افسران و فرمانده های تاثیرگذار جبهه فرهنگی انقلاب و جنگ نرم هستند.

دکتر محمد میرزایی حیدری در جمع اساتید و دانشجویان در «اولین اردوی آموزش تشکیلاتی حیات طیبه دانشجویی و شهید شهریاری ویژه اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام» اضافه کرد: دانشجویان و اساتید باید چراغ راه و راهنمایی مطمئن برای تبیین دستاودرهای انقلاب اسلامی در دهه مبارکه فجر باشند.

وی ضمن دعوت همگان به ویژه جامعه دانشگاهی به شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت: حضور حماسی و همیشگی مردم در یوم الله 22 بهمن نقطه امید برای تداوم انقلاب اسلامی و خنثی کننده تمام توطئه های استکبار و صهیونیسم است.

وی همچنین به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: شرکت در انتخابات کمک می کند تا افراد اجازه ندهند سرنوشت آنها به دست کسانی تعیین شود که با تبلیغات منفی و جو سازی به دنبال تاثیرگذاری و انحراف در حرکت عظیم مردم هستند.

وی بیان کرد: در مقطع کنونی و شرایط منطقه ای و بین المللی می طلبد دانشجویان و اساتید با هوشیاری کامل در تبیین شاخص های کاندیدای اصلح و انقلابی کوشا باشند.

وی گفت همانطوریکه رهبر معظم انقلاب فرمودند نباید کم کاری برخی مسئولان و گلایه های مردم  از وضعیت کنونی به پای انتخابات نوشته شود و این وظیفه جامعه دانشگاهی و به ویژه اساتید و دانشجویان است که در شرایط کنونی میداندار باشند.

در این مراسم مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام نیز گفت: یکی از بزرگترین موانع ظهور امام زمان (عج) تمدن غرب، آموزه ها و سبک زندگی آن است که می طلبد در گام دوم انقلاب و دهه مبارکه فجر تشکل های دانشجویی با تمام توان به دنبال تمدن سازی باشند.

حجت الاسلام والمسلمین مهاجر مهدوی راد اضافه کرد: جمهوری اسلامی تنها کشور دنیا است که تمدن غرب را به چالش کشیده است و ما امروز بیش از هر زمان دیگری شاهد افول تمدن غرب و به ویژه امریکا هستیم.

وی تصریح کرد : در این راستا 14میلیون مقاله در رابطه با افول تمدن غرب تولید و منتشر شده است که 70 درصد آنها  عامل افول تمدن غرب را جمهوری اسلامی می دانند.

وی بیان کرد : انقلاب اسلامی حاصل کار تشکیلاتی بزرگان انقلاب اسلامی بود و باید برای تداوم و گسترانیدن آن رویکرد تشکیلات داشته باشیم.

وی گفت: دانشجویان و اساتید باید به دنبال کار تشکیلاتی ، هم افزایی و وحدت رویه  با محوریت تقوی و اصول اخلاقی در قالب حرکت انقلابی و تمدن ساز مهدوی باشند.

این اردوی سه روزه به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام برگزار گردید.

image
image
image
image
image
برچسب‌ها : حیات طیبه - دانشگاه آزاد اسلامی ایلام - نهاد رهبری

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 854    ديروز: 1615    اين ماه: 30807    تاکنون : 2178977