گروه: مناسبت ها

برگزاری جشن عید سعید غدیر خم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام

کد خبر: 110 تاریخ انتشار: 1394/7/14
غدیر عیدی بزرگ اما مظلوم است
image

 جشن عید سعید غدیر با حضوراساتید، دانشجویان کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در نمازخانه واحد ایلام برگزار و از فعالان و یاوران نماز و دفاع مقدس تجلیل شد.
در این مراسم، معاون فرهنگی نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام ضمن گرامیداشت این یوم الله گفت: غدیر، عیدی بزرگ اما مظلوم است.
حجت الاسلام و المسلمین نظری گفت: ما باید بدانیم محب چه امامی هستیم و باید نعمت ولایت مولای متقیان را قدر بدانیم.
وی با اشاره به روایتی تاریخی از پاسخگویی علمی حضرت علی (ع) به سؤالات از پیش طراحی شده مغرضان گفت: علی (ع) همان کسی است که پیامبر در شأن جایگاه علمی او فرموده است که من شهر علمم و علی درب ورودی آن است.
نظری افزود: به گواه تاریخ، حضرت علی (ع) با آن بینش علمی الهی خویش، خلفا را از قضاوتهای نادرست نجات می داد و راه درست را به آنها نمایان می کرد.
در این مراسم به تعدادی از یاوران و فعالان نماز جوایزی اعطا شد. محمد جلیل بهادری، مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در این باره به خبرنگار ما گفت: طبق مصوبه شورای دانشگاه، هر ماه به پنج نفر از فعالان و یاوران نماز به قید قرعه جایزه ای تعلق می گیرد.
در این مراسم معنوی از برگزیدگان مسابقه کتبی دفاع مقدس که توسط معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برگزار شده بود نیز تقدیر به عمل آمد.

برچسب‌ها :

خبرهای مرتبط


نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1750    ديروز: 2078    اين ماه: 22771    تاکنون : 3329490