عبارت جستجو :
انتخاب تاریخ
برای جستجو در برچسب‌ها کلمات را با + از هم جدا کنید.

سامانه نوبت‌دهی واکسیناسیون اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد
گروه خبری : اخبار دانشگاه  (1400/5/12 8:27:38 AM)
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور اعضای هیأت رئیسه و حضور مجازی رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان‌ها با دستورجلسه طرح واکسیناسیون اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
image
۱۵ مرداد؛ آخرین مهلت ثبت‌نام نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
گروه خبری : اخبار دانشگاه  (1400/5/12 8:14:17 AM)
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی و سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان مقاطع و رشته های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی در صورت دارا بودن شرایط انتقالی و یا میهمانی می توانند درخواست خود را تا 15 مردادماه از طریق سامانه منادا به آدرس monada.iau.ir ثبت کنند.
image
تسهیلات ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویان جهت پیشگیری از شیوع کرونا
گروه خبری : اخبار دانشگاه  (1400/5/11 11:09:49 AM)
تسهیلات ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویان جهت پیشگیری از شیوع کرونا
image
ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته تمدید شد
گروه خبری : اخبار دانشگاه  (1400/5/9 11:37:34 AM)
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته نیمسال اول پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، تا شنبه 30 مرداد ماه تمدید شد.
image
ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تا ۸ مرداد ادامه دارد
گروه خبری : اخبار دانشگاه  (1400/4/28 7:37:35 AM)
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته نیمسال اول سال 1400 از (شنبه 26 تیرماه) آغاز و تا روز جمعه (8 مرداد ماه) ادامه خواهد داشت.
image
ثبت‌نام بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد
گروه خبری : اخبار دانشگاه  (1400/4/28 7:34:37 AM)
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع متقاضیان ثبت نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی می­­ رساند، ثبت نام از امروز یکشنبه 27 تیر ماه آغاز و تا روز جمعه 22 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
image
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد
گروه خبری : اخبار دانشگاه  (1400/4/26 7:15:52 AM)
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، تا روز جمعه 8 مرداد ماه تمدید شد.
image
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی ایلام و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ایجاد می شو
گروه خبری : اخبار دانشگاه  (1400/4/13 10:53:26 AM)
در راستای اجرای طرح ملی توانمند سازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال، و در راستای برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران با محوریت برنامه اشتغال فراگیر، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام و دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام جهت ایجاد مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی و با هدف تحقق شعار هر دانشجو یک مهارت منعقد گردید.
image
امکانات و پتانسیل علمی و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در اختیار مددجویان کمیته امداد استان ودرراستای کارآفرینی قرار می گیرد
گروه خبری : اخبار دانشگاه  (1400/4/9 1:27:09 PM)
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در آیین امضای تفاهم نامه همکاری به کمیته امداد امام خیمنی (ره) ایلام با بیان اینکه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی یک مدیریت انقلابی و جهادی است و امکانات خوبی در اختیار دارد گفت: آمادگی داریم امکانات و ظرفیتهای خوب این دانشگاه را در راستای توانمندسازی در اختیار مردم و به ویژه قشر نیازمند قرار دهیم.
image
تحول در آموزش عالی با تقویت ارتباط دانشگاه و صنعت
گروه خبری : اخبار دانشگاه  (1400/4/8 10:16:50 AM)
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: رئیس‌جمهور منتخب در دولت جدید با تقویت ارتباط بین دانشگاه و صنعت می‌تواند باعث رشد و توسعه و تحول در بخش آموزش عالی و دانشگاه‌ها شود.
image

<< 12345...>> 

عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1420    ديروز: 2078    اين ماه: 22441    تاکنون : 3329160